Skip to content

Paide Event Center´i ruumide rent

Kas olete pikalt otsinud sobivat kohta oma ürituse korraldamiseks, kuid pole siiski leidnud just seda õiget? Võib-olla otsite avarat saali, varustatud tehniliste vahenditega, ümbritsetud loodusest, suure territooriumiga, privaatseid ruume, mugavat asukohta, taskukohast majutust, professionaalset peoteenindust ja cateringi – kõike ühes kohas? Leiate kõik need võimalused ja veelgi rohkem Paide Event Centerist!

Oleme mitmekülgne puhkekeskus, peokeskus, pulmakorraldaja, konverentsi- ja seminarikorraldaja ning tegevuskeskus ja palju muud!

Meie asukoht on logistiliselt ideaalne: Tallinnast 86 km, Tartust 104 km, Türilt 14 km, Valgast 163 km, Viljandist 70 km, Võrust 171 km kaugusel.

Uudisena kutsume teid katsetama meie uusimat ürituste korraldamise abimeest, mille nimi on “KOOSTA ISE OMA ÜRITUS”!

1. VESTIBÜÜL+AATRIUM

Aatriumis saab korraldada sündmusi kuni 50-le inimesele. Ruumid asuvad kahe korruse vahel: esimesel korrusel on lõõgastus- ja vastuvõtuala ning teisel korrusel avaneb suur avar saal panoraamvaadetega, kuhu mahub istuma kuni 50 inimest. Sünnipäevade ja muude sarnaste ürituste jaoks on olemas koht bändile ja tantsimiseks. Seminarideks on võimalik projekteerida seinale/seinadele erinevaid meediakuvandeid projektorite abil. Kogu vajaminev tehnika on võimalik rentida meie käest, sealhulgas helisüsteem, valgustehnika, projektorid, arvutid, külmikud, jahutusletid, marmiidid jne.
Vestibüüli ja aatriumit on võimalik rentida eraldi ruumina ülejäänud majast ja klient võib kasutada oma Cateringi pakkujat ning tuua kaasa oma alkoholi.

Aatriumi 12-tunnised rendihinnad on: Pühapäevast neljapäevani: 150€, Reede ja laupäev: 200€. (Üle 12 tunni kokkuleppel)
Aatriumi 1-tunnised rendihinnad on: esimesed 1-2 tundi 20€/tund, seejärel 15€/tund.
Aatriumi rendihinnale lisandub üritusejärgne koristustasu vastavalt vajadusele, vahemikus 35-60€.
Paide Event Centerilt Cateringi tellimisel kehtib aatriumi rendihinnale 10% soodustus!

2. SUUR SAAL

Suures saalis on ruumi 50–300 inimesele, olenevalt laudade paigutusest ja ürituse iseloomust. Saali lae kõrgus on 8 meetrit, muutes ruumi väga avaraks ja õhuliseks. Suur saal on varustatud vastavalt vajadusele projektorite ja helisüsteemiga. Juurde kuuluvad vestibüül ja piljardi ala, mida saab vajadusel kasutada toitlustuse serveerimiseks. Vestibüülis on tualetid ja istumisala. Suurt saali on võimalik rentida koos või ilma aatriumita ning vajadusel saab ühendada baariga. Saali juurde kuulub kaks sisse- ja väljapääsu, millest tagumine avaneb suurele 2-hektarilisele õuealale, kus saab paigutada välilauad ja pingid. Olenevalt ürituse iseloomust saab suure saali ja väliala ühendada, luues näiteks siseruumides bändi, toitlustuse ja tantsuala ning väljas peomängude, grilli ja istumisala. Saalis esineva bändi, õhtujuhi või DJ heli saab vajadusel ühendada ka välialaga. Kogu vajaminev tehnika on võimalik rentida meie käest, sealhulgas helisüsteem, valgustehnika, projektorid, arvutid, külmikud, jahutusletid, marmiidid jne. Suurt saali on võimalik rentida ainult ruumina ning klient võib kasutada oma Cateringi pakkujat ning tuua kaasa oma alkoholi.

Suure saali 12-tunnine rendihind on: Pühapäevast neljapäevani: 350€, Reede ja laupäev: 450€.
Suure saali 1-tunnine rendihind on: esimesed 1–2 tundi 40€/tund, seejärel 35€/tund. (Üle 12 tunni kokkuleppel)
Rendihinna lisandub vastavalt vajadusele heli- ja valgustehnika ning projektorite rent. Üritusejärgne koristustasu suure saali rendihinnale lisandub vastavalt vajadusele, vahemikus 35–60€.
Paide Event Centeri Cateringi tellimisel kehtib suure saali rendihinnale 10% soodustus!

3. BAAR

Baaris on võimalik korraldada privaatüritusi kuni 30-le inimesele. Seal on olemas dataprojektor, internetiga arvuti, karaokesüsteem ja helitehnika. Baaril on ülejäänud ruumidest eraldi sissepääs koos terrassiga. Vajadusel saab baari ja suure saali vahel avada uksed, võimaldades mõlema ala kasutamist.

Baari privaatürituse rendihind on: Pühapäevast neljapäevani: 100€/12 tundi, Reede ja laupäev: 250€/12 tundi. (Baaris on lubatud oma alkoholi tarbimine, kuid baarimüük on samuti avatud; võõraid ei lubata sisse.) Baaris on võimalik reserveerida laud või lauad ka väiksemale seltskonnale.
Baari rendihinnale lisandub üritusejärgne koristustasu vastavalt vajadusele, vahemikus 35–60€.

4. SAUN (saadaval alates 01.06.2024)

Paide Event Centeri saunas on ruumi kuni 15 inimesele. Sauna eesruumis on funktsionaalne köök ja istumisala. Istumisala vaateväljas on televiisor, mida on võimalik ühendada arvutiga, et läbi viia presentatsioone või mängida erinevat meediat. Sauna juurde on võimalik rentida heli- ja valgustehnikat vastavalt vajadusele. Otse sauna eesruumist avanevad suured klaasuksed terrassile, kuhu saab luua istumisala ja grillinurga. Vajadusel on võimalik lisatasu eest tellida kümblustünn.
Sauna leiliruumis on digitaalselt juhitav kahesüsteemne keris (aur ja kivid). Leiliruumi mahub korraga kuni 10 inimest ning leiliruumi ees on kaks dušši ja riietusala.

Sauna rendihind ilma leiliruumita on: esimesed 1-2 tundi: 20€/tund, edasi: 15€/tund. Sauna rendihind koos leili ja pesuruumiga on: esimesed 1-2 tundi: 25€/tund, edasi: 20€/tund.
Sauna rendihinnale lisandub üritusejärgne koristustasu vastavalt vajadusele, vahemikus 35–60€.
Paide Event Centeri Cateringi tellimisel kehtib sauna rendihinnale -10% soodustus!

5.MAJUTUS

Kokku on võimalik pakkuda majutust ühistubades kuni 50 inimesele. Paide Event Centeris asuvad järgmised toad 1. ja 2. korrusel: 2 x 2-kohaline tuba, 1 x 3-kohaline tuba, 7 x 4-kohaline tuba, 1 x 5-kohaline tuba, 1 x 10-kohaline tuba. Ühes 2-kohalises toas on lisaks magamisalale diivaniga eesruum ja privaatne WC/duširuum.

Tubades on üksikvoodid mõõtudega 80×210 cm koos voodipesuga, rätikud on saadaval lisatasu eest. Avalikud WC-d ja pesuruumid asuvad tubadest väljaspool. Tubade rentijatel on võimalus vajadusel kasutada pesumasinat ja kuivatit. Majutuse korral 10 või enama inimese jaoks on võimalik tellida hommikusöök lisatasuga 5€ inimese kohta.

Tubade rendihinnad ei sõltu majutatavate inimeste arvust toas ja on järgmised: 2-kohaline tuba koos WC ja duširuumiga: 80€/öö, 2-kohaline tuba: 50€/öö, 3-kohaline tuba: 60€/öö, 4-kohaline tuba: 80€/öö, 5-kohaline tuba: 100€/öö, 10-kohaline tuba: 180€/öö.

6. PAIDE EVENT CENTERI VÄLIALA

Meie klientidel on võimalus kasutada Paide Event Centeri mitmekülgset, loodusega piirnevat 2-hektarilist kinnistut erinevate ürituste läbiviimiseks, näiteks pulmad, ettevõtete suvepäevad, välikontserdid, laadad jne. Võimalusi on palju. Kinnistut ümbritseb piirdeaed koos looduslike piiretega. Asume eemal Paide tiheasustusest, seega ei teki pidudega seoses müraga probleeme. Peaväravas on lihtne korraldada piletimüüki ja kontrollida perimeetrit avalikel üritustel.
Klientide kasutuses on parkimisalad kinnistu sees, kuhu mahub kuni 100 autot, ning kinnistu kõrval veel kuni 200 autot.

7. VESTIBÜÜL+AATRIUM+SUUR SAAL+SAUN

Kõiki meie ruume on võimalik rentida ka koos; sel viisil anname teie käsutusse terve Paide Event Centeri, millele lisandub majutus vastavalt tubade hinnale. Aatriumi, vestibüüli, suure saali, sauna ja väliala rent kokku on 700€/12 tundi. Hind sisaldab juba koristustasu!

Vabade kuupäevadega saate tutvuda siin:

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
-
Saadaval
14
-
Broneeritud
14
-
Ootel